Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

На варті здоров’я працівників нашого підприємства стоїть команда медиків, до складу якої входять медична служба та санаторій-профілакторій. Вони покликані сприяти охороні та зміцненню здоров’я співробітників, надавати своєчасну та кваліфіковану медичну і лікарську допомогу. Для забезпечення щоденного цілодобового контролю стану здоров’я комбінатівців у структурних підрозділах працюють медпункти, де проводять передзмінний медичний огляд з використанням автоматичного вимірювача артеріального тиску.

Підвищення артеріального тиску – одне з найбільш поширених недугів. У наш час на артеріальну гіпертензію страждає багато людей. Дуже часто люди не відчувають підвищеного тиску і багато років живуть з цією хворобою, переймаючись інколи головними болями, болями в серці та пов’язуючи це з метеорологічними змінами. Однак, хвороба робить своє, не зважаючи на те, знаємо ми про неї чи ні. Основним методом діагностики та контролю ефективності лікування артеріальної гіпертензії є вимірювання артеріального тиску.

Так, 29 квітня медичні пункти шахт «Родіна» та «Октябрська», а 30 квітня шахти «Гвардійська» та «Тернівська» отримали вимірювачі артеріального тиску та частоти пульсу автоматичні цифрові ТМ-2655Р фірми виробника «A&D Company» (Японія). Вони призначені для вимірювання артеріального тиску крові непрямим осцилометричним методом і частоти серцевих скорочень (пульсу) при розміщенні компресійного манжета на передпліччя. Принцип дії вимірювача артеріального тиску та частоти пульсу заснований на програмному аналізі вимірювання параметрів пульсової хвилі пацієнта при плавному зниженні тиску в манжеті. Частота пульсу визначається як середнє значення за кілька періодів скорочення серцевого м’яза.

Шановні колеги, бережіть себе і своє здоров’я!