Апрель 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні триває конкурс малюнка «Охорона праці очима дітей», в якому взяли участь діти працівників підприємств, закладів, установ, у тому числі – і трудівників Криворізького залізорудного комбінату. Організаторами виступили Державна служба України з питань праці та редакція журналу «Охорона праці».

З 21 січня проходив відбірковий тур – до відділу охорони праці ПАТ «Кривбасзалізрудком» були надані творчі роботи дітей працівників структурних підрозділів підприємства та навчальних закладів міста. До складу журі увійшли начальник відділу охорони праці Сергій Бондаренко, начальник служби інформації Василина Котович, голова цехового комітету автобази ПО ПМГУ Володимир Твердохліб та голова ПО НПГУ Анатолій Довгополов.

Маленькі митці надали понад 50 робіт, виконаних олівцями та фарбами. Малюнки хлопців та дівчат стосуються охорони праці, пожежної безпеки, виконання робіт на висоті, безпеці на дорозі й залізниці, користування засобами індивідуального захисту, електробезпеки, виконання робіт в шкідливих та небезпечних умовах, наслідків нещасних випадків. Діти використовували і влучні вислови, і цитували правила безпеки. Найчастіше вони зображали своїх батьків у спецодязі та в касці на робочому місці, де виднілися об’єкти структурних підрозділів і логотип Криворізького залізорудного комбінату. Кожна робота була по-своєму цікавою і креативною, заслуговувала на увагу.

27 квітня за підсумками конкурсної комісії кращими визнано: у першій віковій категорії (від 6 до 10 років) – Дмитра Асташкевича (мати – Світлана Асташкевич, маляр ремонтно-будівельної дільниці №16 ШБУ), Юлію Валах (тітка – Тетяна Валах, обмотувальник елементів електричних машин дільниці №8 РМЗ), Ярослава Шкряба (батько – Сергій Шкряб, головний інженер автобази); у другій віковій категорії (від 11 до 14 років) – Владислава Дудніка (батько – Валерій Дуднік, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування дільниці №29 шахти «Гвардійська»), Данила Ярового (батько – Андрій Яровий, електрогазозварник дільниці №14 РМЗ), Христину Груздєву (батько – Олександр Груздєв, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування дільниці №29 шахти «Гвардійська»); у третій віковій категорії (від 15 до 18 років) – Валерію Хоретлєву (батько – Олександр Хоретлєв, заступник головного інженера з виробництва шахти «Гвардійська», мати – Наталя Хоретлєва, машиніст насосних установок дільниці №28 шахти «Гвардійська»), Олену Удовіченко (батько – Олег Лаврійчук, майстер гірничий дільниці №36 шахти «Гвардійська»), Нікіту Трофимчука (батько – Євген Трофимчук, начальник автоколони №1 автобази).

Творчі роботи будуть надіслані до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, де обиратимуть найкращі малюнки на обласному, а потім – на всеукраїнському рівні.