Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Наразі на шахті «Родіна» тривають ремонти в кабінетах дільниць, з яких гірники розпочинають кожну свою трудову зміну. За планом об’єднують два приміщення в одне велике просторе. Здійснюють ремонтні роботи столяри, теслярі, маляри-штукатури ремонтно-будівельного цеху, а також електрики шахти.

Щоб повністю оновити приміщення і демонтувати все старе, треба докласти неабияких зусиль. Трудівники РБЦ власноруч виготовляють дерев’яні двері для кабінетів, замінюють стелю на підвісну типу армстронг, штукатурять стіни, обшивають їх гіпсокартоном, а зверху наносять декоративну штукатурку, підбір кольору для фарбування здійснюють за бажанням працівників, роблять стяжку підлоги, накривають її плитою OSB, а потім – лінолеумом. У процесі ремонтів електрики шахти замінюють в кабінетах проводку та зв’язок.

Наразі вже оновлено нарядну дільниці №2.

Стало набагато комфортніше, адже всі робітники, які прийшли на зміну, тепер можуть спокійно сісти, а не товпитися на проході. Приміщення стало великим, зручним й затишним, – говорить начальник дільниці нарізних робіт Олександр Лагутін.

Окрім цього, за сприянням директора шахти та профкому ПО ПМГУ в холі адміністративно-побутового комбінату розміщено банер з фотографіями копра, гірників, підземної техніки і логотипом ш. «Родіна». Поряд розташовані плакати з символікою Криворізького залізорудного комбінату і гербом Кривого Рогу.