Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Новий Рік – це завжди надії та очікування, віра в те, що погане назавжди залишиться у минулому році, а попереду чекають тільки позитивні зміни, нові досягнення і успіхи. Зазвичай в усіх структурних підрозділах Криворізького залізорудного комбінату на передноворічних змінно-зустрічних зборах підбивають підсумки роботи за рік, який минає, лунають святкові вітання від адміністрації і профспілкових комітетів та відзначають найкращих працівників за продемонстровані протягом року сумлінність, відданість справі та професіоналізм.

Так, 27 грудня змінно-зустрічні відбулися на шахтах «Тернівська» і «Криворізька» за участю трудових колективів, адміністрації підприємства і шахт та профспілок. Директори шахт Едуард Ковтун та Костянтин Прокопчук дякували працівникам за добросовісну працю і якісне виконання виробничих показників підприємства. Незважаючи на нелегкі воєнні умови, ми вистояли, гідно працюємо, підтримуючи економічний фронт, допомагаємо Збройним силам, наближаючи нашу Перемогу. Окрему подяку висловили колегам, які зараз зі зброєю в руках відстоюють незалежність і суверенітет України. Мова також йшла про виробничі показники, ремонт обладнання та ринок збуту. Насамкінець очільники шахт бажали гірницького здоров’я, успіхів у роботі, злагоди і затишку у родинах, мирного неба над Україною.

Також лунали вітання від представників адміністрації підприємства та профспілкових комітетів, які зичили найшвидшої Перемоги над російським окупантом, гірницької удачі та віри у світле майбутнє. Цього дня кращі працівники були відзначені Почесними грамотами та Грамотами різних рівнів. Також кращим фахівцям з нагоди Дня енергетика було вручено відзнаки міської та районних у місті рад. Змінно-зустрічні збори пройшли в теплій родинній атмосфері, де присутні отримали тільки позитивні емоції та гарний настрій.