Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Щорічно Національний бізнес-рейтинг (НБР) проводить дослідження суб’єктів підприємництва на підставі незалежного аналізу показників їх діяльності, а наприкінці року підбиває підсумки щодо визначення найкращих підприємств, підприємців та працівників. Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи тощо. НБР – представництво міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів в Україні, який об’єднує оргкомітети Національних бізнес-рейтингів у країнах Європи та Азії.

Трудовий гірницький колектив Криворізького залізорудного комбінату вже не один рік поспіль нагороджується різними відзнаками від НБР, що свідчить про професійну майстерність, відданість справі, сумлінність та компетентність наших працівників. Щодня вони роблять надзвичайну справу в небезпечних і шкідливих умовах – спускаються на підземні горизонти, бурять шпури і свердловини, кріплять виробки, видобувають залізну руду, вивозять її електровозами та піднімають на поверхню.

За підсумками цього року, який добігає до кінця, АТ «Кривбасзалізрудком» відзначений нагородою «Лідер галузі 2023», що є символом лідерства, підтверджує значний внесок підприємства у державний бюджет, розвиток галузі й соціальної відповідальності. Окрім цього, окремі наші трудівники також були нагороджені відзнаками Національного бізнес-рейтингу. Почесний орден «Патріот України» отримав електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування шахти «Козацька» Сергій Гомонов, медаль «За вірність народу України» – начальник дільниці №18 шахтобудівельного управління Сергій Чудов, медаль «Хрест незламної волі» – технічний директор комбінату Сергій Бугрєєв. Пишаємося нашими працівниками та вітаємо їх зі здобутими нагородами! Так тримати!