Апрель 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Щорічно проводиться Міжнародний економічний рейтинг «Ліга Кращих», де порівнюють річні показники конкурентних підприємств у кожному окремому виді діяльності та визначаються кращі за певними критеріями згідно з інноваційними методиками. Президією «Ліги Кращих» було прийнято рішення про вручення АТ «Кривбасзалізрудком» почесних нагород.

Криворізький залізорудний комбінат зарекомендував себе, як потужне гірничодобувне підприємство, яке володіє сучасною виробничо-технологічною базою та висококваліфікованими кадрами і за правом заслуговує на загальне визнання. Урочисте вручення нагород відбулося напередодні Дня гірника і металурга, 13 липня, у залі засідань апарату управління. Голова правління АТ «Кривбасзалізрудком» Сергій Новак зазначив, що цьогоріч за вагомий внесок у розвиток економіки країни та бездоганну ділову репутацію наш комбінат отримав високу оцінку за свою роботу і відзначений Статус-Нагородою «Підприємство року 2021», Національним сертифікатом «Підприємство року 2021» та Міжнародним сертифікатом – підтвердженням звання «THE ENTERPRISE OF THE YEAR-2021».

Другий рік поспіль Криворізький залізорудний комбінат стає підприємством року, це означає, що ми стабільно рухаємося у правильному напрямку. Колектив працює на єдиний результат і головне – не зупинятися, розвиватися, добиватися поставлених цілей і задач, дотримуючись охорони праці. З нагоди прийдешнього свята бажаю всім мудрості, стійкості, рішучості, удачі та сімейного затишку, – наголосив Сергій Борисович.

За якісне управління підрозділом-лідером та бездоганну ділову репутацію медалі «За якість» були вручені директорам шахт «Гвардійська» та «Родіна» – Максиму Гриненку й Ігорю Приходьку. За професійне, ефективне, своєчасне виконання обов’язків та досягнення високих показників у власній роботі, що дозволило компанії отримати перевагу над конкурентами, Національними сертифікатами «Гордість професії 2021» були нагороджені: прохідник дільниці №5 проходки ш. «Гвардійська» шахтобудівельного управління Роман Мороз, гірник очисного забою дільниці №7 ш. «Родіна» Дмитро Завзятий, грохотник ДСФ ш. «Октябрська» Оксана Мироненко, електрогазозварник ДСФ ш. «Тернівська» Надія Хроленко.

Окрім цього, за підсумками Президії Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» Сергія Новака відзначили Національним сертифікатом «Керівник року 2021» за плідну працю, ефективне керування підприємством-лідером та дотримання високих соціальних обов’язків, що призвело до перемоги над конкурентами та сприяло загальному зміцненню економіки країни. Дані високі нагороди дають можливість історично зафіксувати факти досягнення успіхів у виробничій, управлінській, фінансово-економічній діяльності АТ «Кривбасзалізрудком». Основою для отримання відзнак слугували бездоганна ділова репутація і плідна багаторічна праця всього трудового колективу.

Вітаємо з перемогами!