Август 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

16 липня Україна відзначає День бухгалтера. Такі фахівці є на будь-якому підприємстві і вважаються цінними й незамінними кадрами. На Криворізькому залізорудному комбінаті працює чимало фахівців, які пов’язані з бухгалтерською, економічною й аудиторською діяльністю. Усіх представників цієї професії вітали 16 липня у залі засідань апарату управління.

Голова правління АТ «Кривбасзалізрудком» Сергій Новак, звернувшись до присутніх, подякував за сумлінність і відповідальність в роботі й зазначив, що колектив бухгалтерів – щирий і чуйний, тому працювати поряд з такими спеціалістами легко і приємно.

На церемонії нагородження за вагомий внесок в удосконалення фінансово-господарської діяльності комбінату, плідну роботу, високу професійну майстерність кращих спеціалістів було відзначено Почесними грамотами та грошовими преміями. Почесне звання «Ветеран праці АТ «Кривбасзалізрудком» отримала Богуцька Інна Іванівна, бухгалтер головної бухгалтерії.

Потім привітальне слово взяв фінансовий директор підприємства Олександр Безкровний. Він наголосив, що роль бухгалтерської служби на будь-якому підприємстві завжди була, є і буде найважливішою. З нагоди свята побажав професійного росту, душевної гармонії, гарного настрою, міцного здоров’я, щирого кохання і родинного добробуту. Голова профкому ПО ПМГУ Юрій Деркач також долучився до поздоровлень і зичив щастя, здоров’я, любові працівникам та їхнім сім’ям. Приємним моментом заходу стали квіти, які подарували всім трудівницям.