Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Щорічно у третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Цього дня проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.


На Криворізькому залізорудному комбінаті почали готуватися до проведення Дня навколишнього середовища завчасно. Одним з перших структурних підрозділів, який привів в належний санітарний стан територію після зимового періоду, став ремонтно-механічний завод. За словами майстрині дільниці №1 Алли Кротової, активно долучилися до робіт з прибирання й озеленення території працівники дільниць №1, 2, 3, 4. Спільними зусиллями вони прибрали сухе листя, побілили бордюри та дерева. Окрім цього, вони навели лад на клумбах, де росте чимало туй, обрізали багато троянд. Також поприбирали на території виробничих дільниць, в цехах, банному комплексі й адміністративній будівлі. За ініціативи та сприяння директора РМЗ Валерія Пересідлого даний структурний підрозділ завжди вирізняється чистотою та порядком. Його помічницею в даному напрямку є майстриня 1-ї дільниці Алла Кротова, адже розуміє, що від чистоти та охайності приміщень і території залежить настрій трудівників.
Перед  в’їздом до прохідної РМЗ будується та облаштовується меморіальний комплекс, присвячений незалежності, волі і незламності українського народу, де розміщено флагштоки з прапорами Європейського Союзу, України та підприємства, а також три гранітні плити, де буде розміщено Герб України, логотип Криворізького залізорудного комбінату й імена загиблих на війні працівників РМЗ.
Велика вдячність трудівницям:  маляркам електроремонтної дільниці –  Надії Маміч та Ніні Шевченко, токарці, підсобній робітниці й ковалю на молотах і пресах токарно-механічної дільниці – Галині Дорошенко,  Аллі Патенко та, відповідно, Івану Тримайлу, підсобному робітнику дільниці з виготовлення і ремонту гумовотехнічних виробів та ливарного виробництва Максиму Слободніченку, електрослюсарю (слюсарю) черговому та з ремонту устаткування дільниці з ремонту гірничошахтного обладнання, техніки та виготовлення металоконструкцій Володимиру Мельнику й іншим працівникам РМЗ за проведену роботу. Колектив заводу докладає максимум зусиль, аби там було затишно, чисто і комфортно.
Працівники заводу і надалі продовжують підтримувати належний санітарний та естетичний стан території РМЗ. Дякуємо їм за відповідальність, сумлінність, активність та любов до природи і свого структурного підрозділу. Згодом надаватимемо інформацію щодо озеленювальних робіт, які проводяться в інших структурних підрозділах комбінату.
Зичимо всім миру, здоров’я та гарного весняного настрою!