Июнь 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Спорт – це основа життя, адже як говорив давньогрецький філософ Арістотель: «Рух – це життя, а життя – це рух». Заняття спортом сприяють не тільки зміцненню організму, але й ще чудово загартовують характер, роблячи людину вольовою та рішучою. Саме такими словами можна схарактеризувати працівників Криворізького залізорудного комбінату, які протягом 29-30 січня брали участь у Робітничій спартакіаді.

У Палаці спорту «Молодість» трудівники змагалися за першість у грі з баскетболу. До участі долучилися команди шахт «Тернівська», «Гвардійська», «Октябрська», «Родіна», шахтобудівельного управління, управління залізничного транспорту та автобази. Оцінювали їхні спортивні здібності професійні судді Костянтин Попучієв та Ігор Давидов. За правилами гри кожна команда складалася з 10 осіб. Матчі ділилися на 2 періоди по 7 хвилин.

Змагання проходили енергійно і з піднесеним настроєм, де учасники проявляли силу, спритність і швидкість. За підсумками запеклої боротьби переконливу перемогу здобули шахтарі «Тернівської», обійшовши свого суперника – команду «Октябрської». До речі, баскетболісти найпівнічнішої шахти нашого підприємства вже понад 10 років зберігають за собою першість. Третє місце здобули гірники «Родіни».

В автотранспортному коледжі продовжилася спартакіада з іншого виду спорту – тенісу – гри, яка тренує не лише тіло, але й мозок. Дехто вважає пінг-понг просто відпочинком. Але це далеко не так. Під час гри тренуються очі, покращується координація рук та ніг, всі ділянки мозку залучені й працюють, тому що потрібно планувати стратегію гри, тактику і відстежувати м’ячі та удари. Загалом до чемпіонату залучилися 7 команд структурних підрозділів. Матчі складалися з двох або трьох партій, кожна до 11 очок. Після жвавих і чесних змагань лідером стала збірна шахтобудівельного управління (рахунок 2:1), яка не один рік зберігає титул чемпіона. Друге місце здобули працівники автобази, а третє – отримали шахтарі «Гвардійської».

Звісно, свої корективи у Робітничу спартакіаду вніс Covid-19, через що відбувся великий розрив між попередніми і наступними змаганнями. Зважаючи на це, наші спортсмени трохи розслабилися, проте бажання перемогти й стати першими супроводжувало їх протягом ігор. Усі учасники старалися, було цікаво спостерігати за ходом матчів, особливо, коли змагалися сильні противники. Цьогоріч добре себе проявили тенісисти автобази, які вибороли другу сходинку. На сьогодні за підсумками шести змагань ми маємо трійку лідерів: І місце – ш. «Тернівська», ІІ місце – ш. «Родіна», ІІІ місце – ш. «Гвардійська», – коментує суддя Костянтин Попучієв.