Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Стажування педагогів на виробництві є основним складником професійного розвитку науково-педагогічних працівників. Саме на стажуванні викладачі поглиблюються у тонкощі обраної справи, вивчають нюанси професії, а згодом передають свій досвід вихованцям. У рамках співпраці нашого підприємства з базовими навчальними закладами міста протягом 18-22 жовтня працівники Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею проходили стажування в структурних підрозділах комбінату. Практичні навички отримали директор закладу, його заступник, викладач спецдисциплін, старший майстер та майстри виробничого навчання.

18 жовтня педагоги завітали до учбово-курсового центру, який очолює Оксана Бондаренко. Провідний інженер Валерій Рахно та інженер з підготовки кадрів Ігор Терновський провели вступний інструктаж і розповіли про особливості шахти, експлуатацію гірничого обладнання, охопивши тему охорони праці. На полігоні представники ліцею могли на власні очі побачити в роботі скреперну лебідку, навантажувальну машину і бурову установку. Також вони ознайомилися з електровозом, комплексом висхідних, станком НКР, побували в камері аварійного повітропостачання, дізналися, як здійснювати аркове кріплення.

А вже наступного дня група викладачів вирушила на шахту «Гвардійська». Спочатку в.о. заступника директора з охорони праці Віталій Суліма провів інструктаж, пояснивши правила поводження на території «Гвардійської». В.о. гірничого нормувальника дільничного Захар Левченко презентував промислові об’єкти шахти. Він ознайомив зі скіповою підіймальною машиною, нульовою відміткою шахти, кліттю, приміщенням машиніста підіймальної установки, дробильно-сортувальною фабрикою.

Начальник дільниці №32 Валентин Марченко продовжив екскурсію. Гості дізналися, як трудівники ремонтних майстерень обслуговують шахтне обладнання та виготовляють металоконструкції.

За словами працівників навчального закладу, стажування було змістовним, цікавим. Вони набули практичний досвід на підприємстві.

Наразі дистанційно з 25 до 29 жовтня педагоги ліцею оформлюють щоденники та випускні роботи про проходження стажування на АТ «Кривбасзалізрудком».