Апрель 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

У суботу, 9 жовтня, пройшов ще один день робітничої спартакіади АТ «Кривбасзалізрудком». У палаці культури комбінату тривали змагання з армрестлінгу, гирьового спорту та перетягування канату серед працівників шахт «Тернівська», «Гвардійська», «Октябрська», «Родіна», ШБУ, УЗТ і автобази. Оцінювали їхню силу та спритність судді Костянтин Попучієв та Ігор Давидов. Допомагали їм у цьому кріпильник ШБУ Андрій Сизонець (армспорт) і ветеран праці ш. «Родіна» Василь Чалих (гирьовий спорт). Також прийшли підтримати трудівників голови цехкомів ПО ПМГУ, колеги та рідні, які спостерігали за ними в актовій залі.

Змагання проходили жваво, енергійно та весело. Спершу визначали кращих серед учасників настільної боротьби. Спортсмени різних команд намагалися докласти якомога більше зусиль, аби перемогти суперника, але не всім це вдавалося. За підсумками суддів І місце серед рукоборців вибороли працівники шахтобудівельного управління, ІІ – ш. «Гвардійська», ІІІ – ш. «Родіна».

Потім стартувало протистояння у гирьовому спорті серед п’яти вагових категорій: 60 кг, 70 кг, 80 кг, 90 кг та понад 90 кг. Силачі доводили, що можуть підняти гирю набагато більше разів, ніж інші учасники, підвищуючи при цьому особисті рекорди на найвищий рівень. Гарним стимулом були емоційні вигуки із зали друзів і колег, які вболівали за товаришів. Після закінчення цього виду змагання І місце одержали гірники «Тернівської», ІІ – «Гвардійської», ІІІ – «Родіни».

Найяскравішим та найактивнішим видом суботніх змагань стало перетягування канату, яке, мабуть, запам’яталося всім найбільше. Воля до перемоги, запальний дух і витримка – такою була атмосфера серед команд структурних підрозділів. Здавалося, навіть самі глядачі ніби не спостерігають, а грають за свою команду, емоційно вигукуючи слова підтримки і рухаючи руками.

За підсумками суддів спартакіади переможцем з перетягування канату стала команда шахти «Родіна», ІІ та ІІІ місце зайняли гірники «Тернівської» та відповідно «Гвардійської». За словами судді Костянтина Попучієва, наразі йде завзята боротьба за лідерство. Поки що першість утримують команди шахт «Тернівська» і «Родіна», а на третє місце претендують гірники шахти «Гвардійська».

Дякуємо учасникам за справжні емоції, запал енергії та жвавість і нагадуємо всім охочим: наступні змагання проходитимуть 23-24 жовтня з таких видів спорту: шахи, шашки, доміно і дартс.