Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

28 серпня в актовій залі шахти «Родіна» вшановували гірників цього структурного підрозділу. У своєму привітанні директор шахти Ігор Приходько сказав:

Професія шахтаря відважна і тяжка, тому вона заслуговує на повагу і визнання. Бажаю вам добра, мирного неба над Україною, гірницької вдачі й виробничих успіхів. Разом із вами ми зможемо підтвердити почесне звання флагмана ПАТ «Кривбасзалізрудком».

Помічник голови правління Олег Макаров, звернувшись до трударів, зазначив:

«Родіна» з 2000-х років утримує позицію найпотужнішої шахти Криворізького залізорудного комбінату. Кваліфікований персонал робітників та інженерів разом з досвідченими бригадирами дають високі результати при виконанні планових завдань. Приємно, що у цьому структурному підрозділі існує спадкоємність поколінь: батьків на підземних горизонтах тепер замінюють діти, а дітей – внуки. Зичу вам міцності духу, успіхів у роботі, сімейного щастя.

У своїй промові заступник голови Саксаганської районної у місті ради Ігор Криворотній розповів, що його родина теж пов’язана з шахтою «Родіна». Кривий Ріг – місто гірників і металургів, тому без цих професій неможливо було б жити.

Цьогоріч «Родіна» була визначена одним із найкращих колективів нашого комбінату, тому заслужено отримала вітальний лист та пам’ятну статуетку від адміністрації та профкому ПО ПМГУ підприємства.

Зичили гідної заробітної плати, достатку, святкового настрою та віри у власні сили голова профкому ПО ПМГУ Юрій Деркач та заступник очільника ППО НПГУ з охорони праці Віктор Онучко.

Кращих працівників було відзначено грамотами міського і районного рівнів та від різних установ і підприємств. Звання «Почесний ветеран праці ПАТ «Кривбасзалізрудком» отримали машиніст бурової дільниці №15 Володимир Макарчук, гірник дільниці №27 Олег Остріков, виконавець художньо-оформлювальних робіт дільниці №44 Світлана Павлюк, заступник начальника дільниці №26 Владислав Корінь, бункерувальник ДСФ Наталія Петренко. Нагрудний знак Центрального комітету «За активну роботу в профспілці металургів та гірників України» було вручено прохіднику дільниці №12 Вадиму Карпюку.