Июнь 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Напередодні професійного свята, 28 серпня, урочистості відбулися в колективі ш. «Тернівська» за участю керівництва шахти, спеціалістів комбінату, очільників профкомів профспілок підприємства, представників Тернівської районної у місті ради.

Відкрив змінно-зустрічне зібрання у сімейному колі трударів директор Геннадій Гончаренко:

Вітаю всіх, хто присвятив своє життя нелегкій шахтарській праці, від якої залежить економіка й успішний розвиток країни. Гірницький труд небезпечний і важкий, але потрібний і заслуговує на увагу. Бажаю міцного здоров’я, добробуту, нових здобутків, які примножать славу рідної України.

Далі слово мав в.о. технічного директора Віктор Кулібаба, який повідомив про виробничі показники підприємства, що забезпечують стабільну роботу у майбутньому. Зичив безпечної праці, чистого і безхмарного неба, кохання та родинного тепла.

Серед гостей заходу був і голова Тернівської районної у місті ради Віталій Солод, котрий зазначив, що професія шахтаря – одна з провідних і необхідних професій трудового Кривбасу.

Теплі й щирі вітання звучали від голів профкомів ПО ПМГУ та ППО НПГУ Юрія Деркача та Анатолія Довгополова.

За свою старанність і достойне виконання планових показників гірницький колектив «Тернівської» отримав вітальний лист та пам’ятну статуетку від адміністрації та профкому ПО ПМГУ комбінату.

Цього дня працелюбні та старанні співробітники шахти були відзначені грамотами та преміями, а також сім трудівників отримали звання «Почесний ветеран праці ПАТ «Кривбасзалізрудком». Чудовий настрій та сонячну атмосферу подарували творчі колективи Палацу культури «Тернівський».