Апрель 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Кожна установа чи організація має свою історію. Чудову сторінку у своєму літописі записав учбово-курсовий центр нашого підприємства, котрий є важливим гвинтиком у підготовці професійних кадрів для комбінату. Сьогодні, 1 квітня, навчальний заклад відзначив своє 20-річчя з дня заснування. На виклик сьогодення колектив центру своєю якісною роботою та професіоналізмом довів, що готовий працювати і гідно тримати марку на ринку праці.

1 квітня 2001 року на базі учбово-курсових комбінатів шахт з метою проведення централізованого навчання робітників підприємства було створено УКЦ. Свої знання передають справжні фахівці обраної справи. Інженери з підготовки кадрів мають за плечима багаторічний стаж на виробництві й великий досвід в організації і проведенні навчання робітників комбінату. Очолює заклад Оксана Бондаренко, яка присвятила системі комбінату багато років. За весь період роботи центру отримали нові професії та підвищили кваліфікацію більш ніж 37,5 тис. робітників.

З придбанням підприємством гірничопрохідницької техніки імпортного виробництва в УКЦ організовано і регулярно проводяться курси цільового призначення з вивчення правил експлуатації і обслуговування самохідних бурових установок, навантажувальних машин. До навчального процесу залучаються фахівці фірм «Epiroc» (раніше «Atlas Copco») і «Sandvik» та спеціалісти нашого комбінату.

Одним з базових напрямків УКЦ є ефективне використання процесу навчання і вдосконалення своїх професійних навичок усіма працівниками підприємства. Маємо право навчати понад 140 професіям, яких потребує виробничий процес підприємства. Основні з них: машиніст бурової установки, прохідник, кріпильник, гірник очисного забою. А ще у нас працює технічна бібліотека, яка налічує 11 тис. примірників технічної літератури,зазначає в.о. начальника центру Ірина Коваленко.

У рамках міської програми з промислового туризму в учбово-курсовому центрі проводять екскурсії в «мінішахті» (на полігоні) для учнівської молоді, жителів Кривого Рогу та інших регіонів України. Центр відвідували туристи з Ізраїлю, Німеччини, Канади, США, Швейцарії.

З цією датою адміністрація та профспілковий комітет ПО ПМГУ підприємства привітали працівників УКЦ. Зокрема заступник голови профкому ПО ПМГУ комбінату Володимир Павленко сказав:

За 20 років ви навчили людей, які визначаються не десятками, не сотнями, а тисячами, котрі здобули різні професії. Ви навчаєте не тільки працівників комбінату, а й учнів ліцеїв, коледжів і вишів, які з радістю переймають ваш досвід. У центрі є прекрасний полігон, де молодь проходить виробничу практику, безпосередньо експлуатуючи механізми, наближені до умов, у яких їм доведеться працювати. Низький уклін вам і вдячність за ваш труд та професіоналізм. Бажаю здоров’я, добробуту, удачі. Нехай мрії здійснюються, продовжуйте трудитися на цьому терені.

За багаторічну та бездоганну працю, за участь у суспільному житті трудового колективу, а також за співпрацю з профспілковою організацією та з нагоди 20-річчя з дня заснування УКЦ Володимир Григорович вручив колективу почесну грамоту, сувенір з символікою комбінату та матеріальне заохочення.

Служба інформації вітає працівників з визначною датою! Нехай спільна праця приносить більше позитивних плодів, нових виробничих успіхів, подальшого процвітання та професійного розвитку!