Апрель 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

24 березня 2021 року на позачерговому засіданні комісії розглядали питання про вжиття заходів із запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

З метою запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19 та ускладнення епідемічної ситуації, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) (далі – Постанова КМУ від 09.12.2020 № 1236), протоколом позачергового засідання Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 20.03.2021 № 8 комісія вирішила:

1. Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, розташованих на території міста, населенню, забезпечити неухильне виконання вимог Постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 щодо перебування у громадських будинках і спорудах, громадському транспорті у вдягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Термін: постійно на період карантину

2. Управлінню транспорту та телекомунікацій виконкому міської ради, керівникам транспортних підприємств:

2.1. Заборонити перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування авто та електротранспорту без засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно, та у кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, передбаченій технічною характеристикою транспортного засобу, визначеній в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Термін: постійно на період карантину

2.2. Забезпечити дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, забезпечити водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснювати контроль за використанням (одягнутих) засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно, пасажирами під час перевезення, а також здійснювати перевезення пасажирів в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу, визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

2.3. Забезпечити щоденне оброблення протиепідемічними дезінфекційними засобами рухомого складу, який використовується для обслуговування міських маршрутів загального користування авто та електротранспорту.

Термін: постійно на період карантину

2.4. Розглянути можливість у години «пік» збільшити кількість рухомого складу на маршрутах, шлях яких проходить поруч з великими промисловими підприємствами.

Термін: з 29.03.2021 до 18.04.2021

2.5. Встановити обмеження щодо перевезень непрацюючих пенсіонерів на міських маршрутах загального користування авто та електротранспорту, та встановити час для здійснення таких перевезень щоденно з 10 год 00 хв до 15 год 00 хв. В інший час забезпечується робоче перевезення.

Термін: з 29.03.2021 до 18.04.2021

3. Керівникам автотранспортних підприємств, які обслуговують міські маршрути загального користування, комунальних підприємств «Міський тролейбус», «Швидкісний трамвай» спільно з Полком патрульної поліції в місті Кривий Ріг управління патрульної поліції в Дніпропетровській області забезпечити контроль за дотриманням пасажирами санітарних та протиепідемічних заходів під час користуванням міськими автобусними маршрутами, електротранспортом (трамвай, тролейбус) відповідно.

Термін: постійно на період карантину

4. Департаменту освіти і науки виконкому міської ради, керівникам закладів дошкільної, загальної середньої освіти організувати освітній процес у закладах:

4.1. Дошкільної освіти у звичайному режимі із дотриманням посилених обмежувальних протиепідемічних заходів;

4.2. Загальної середньої освіти для учнів 1-11-х класів в дистанційному форматі з використанням можливостей електронних освітніх ресурсів.

Термін: з 29.03.2021 до 04.04.2021

5. Департаменту освіти і науки виконкому міської ради, управлінню культури виконкому міської ради, керівникам закладів позашкільної освіти усіх типів та профілів, включаючи спеціалізований мистецький та спортивний, творчих колективів в палацах культури, організувати освітній процес у звичайному режимі із дотриманням посилених обмежувальних протиепідемічних заходів. Обмежити доступ батьків до цих закладів.

Термін: з 29.03.2021 до 18.04.2021

6. Управлінню культури виконкому міської ради під час приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури забезпечувати наповненість кінозалів або залів менше ніж 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку розміщення, зокрема для груп із двох осіб) у кожному окремому кінозалі або залі.

7. Управлінню охорони здоров’я виконкому міськради:

7.1. Вжити заходів щодо активізації вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та здійснювати моніторинг за показниками щеплення.

Термін: невідкладно

7.2. Продовжити припинення планової медичної допомоги, окрім:

— надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

— надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

— надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними та пульмонологічними захворюваннями;

— надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

— надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров’я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

— проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей;

8. Керівникам закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти рекомендувати організувати освітній процес, проведення атестацій щодо підвищення кваліфікаційних навичок працівників медичної сфери за дистанційною формою з урахуванням можливостей електронних освітніх ресурсів.

Термін: з 29.03.2021 до 18.04.2021

9. Управлінню розвитку підприємництва виконкому міської ради, керівникам закладів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення забезпечити дотримання умов щодо одночасного перебування не більше одного відвідувача на 10 кв. м загальної площі приміщення, та обов’язкового перебування працівників та відвідувачів у одягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, що закривають ніс та рот.

Термін: з 29.03.2021 до 18.04.2021

10. Дозволити в місті:

10.1. Діяльність закладів фізичної культури і спорту, у тому числі проведення навчального тренувального процесу в спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних школах олімпійського резерву, дитячо-юнацьких спортивних школах, школах вищої спортивної майстерності, комунальних підприємствах спортивного спрямування, спортивних залів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 8 осіб та крім груп початкової підготовки 1 року і більше і базової підготовки 1-2 року навчання) та за умови перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 20 кв. м загальної площі приміщення та неухильного дотримання відповідних санітарних норм і протиепідемічних заходів.

10.2. Діяльність басейнів за умови одночасного перебування не більш двох осіб на одній доріжці для індивідуальних занять або не більше чотирьох осіб для спортивно-тренувальних груп та відвідування басейнів спортсменами національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних норм і протиепідемічних заходів.

10.3. Проведення спортивних заходів (змагань, пробігів, турнірів тощо) за участю не більше однієї особи на 20 кв. м загальної площі приміщення з дотриманням між учасниками фізичної дистанції не менш як 1,5 метра та без участі глядачів за умови дотримання відповідних санітарних норм і протиепідемічних заходів.

10.4. Проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.

Термін: з 29.03.2021 до 18.04.2021

11. Заборонити в місті:

11.1. Проведення в закладах загальної середньої та дошкільної освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

11.2. Проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому залі, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, проведення кваліфікаційного іспиту на право на зайняття нотаріальною діяльністю, тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації осіб, які мають намір виконувати функції державного реєстратора, проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів із глядачами з наповненістю споруд, приміщень не більш як 50 відсотків місць та за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників. Організатор заходу є відповідальним за нанесення горизонтальної розмітки або інших засобів дистанціонування для дотримання між особами фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням осіб стоячи.

Термін: постійно на період карантину

12. Полку патрульної поліції в місті Кривий Ріг управління патрульної поліції в Дніпропетровській області, Криворізькому районному управлінню поліції ГУ НП в Дніпропетровській області, КМУ ГУ Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області:

12.1. В межах повноважень забезпечити дотримання громадського порядку та недопущення проведення масових заходів та масового скупчення людей у парках, скверах та зелених зонах на території міста.

12.2. Здійснювати контроль за виконанням на території міста обмежень, визначених Постановою КМУ від 09.12.2020 № 1236, а також цього протоколу.

Термін: постійно на період карантину