Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Збереження життя працівників і забезпечення безпечних та здорових умов праці на робочих місцях – це найголовніше завдання на будьякому промисловому підприємстві. Людське життя і здоров’я – найвища цінність, тому на Криворізькому залізорудному комбінаті запроваджується чимало заходів, які спрямовані на створення та просування культури охорони праці, що сприяють зниженню виробничого травматизму та професійних захворювань. Сьогодні, 28 квітня, у День охорони праці, на підприємстві підсумовували роботу працівників і проводили нагородження найкращих за підсумками Тижня охорони праці.

Зранку в актовій залі шахти «Покровська» відбулися зміннозустрічні збори, де зібралися трудовий колектив, адміністрація та профспілка структурного підрозділу. З вітальним словом до присутніх звернувся директор шахти Вячеслав Фюнг, який зазначив, що на нашому виробництві головне – безпека шахтарів, а вже потім виконання всіх планових показників:

На жаль, ми зараз живемо в умовах війни, де гинуть наші громадяни, у тому числі й наші колеги, тому ще більше часу повинні звертати увагу на дотримання правил і норм охорони праці задля збереження здоров’я та життя працівників на нашому спільному трудовому фронті. Кожне робоче місце потрібно убезпечити, а при виникненні небезпечних умов – зупинити всі роботи. Також цього дня хочу відзначити працівників шахти «Покровська», які приділяють особливу увагу до охорони праці на підприємстві.

Всі показники на підприємстві – це суспільне відношення кожного з вас до охорони праці. Якщо ми порівняємо 2021 та 2022 роки, то побачимо динаміку зменшення нещасних випадків. Тому ще раз наголошую на колективній співпраці і взаєморозумінні. Якщо у когось з вас виникатимуть сумнівні запитання, ви можете проконсультуватися у більш досвідченого колеги або фахівця з охорони праці. Всім бажаю безпечної праці! – зазначив головний інспектор з охорони праці Костянтин Агатьєв.

Сьогодні за активну участь у профілактичній роботі з охорони праці в трудовому колективі та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці були нагороджені 7 працівників шахти. Це Віталій Онищенко, Сергій Харенко, Олена Боросан, Володимир Гажук, Володимир Сурдін, Андрій Крижевський, Сергій Базарний.

В інших структурних підрозділах також пройшло відзначення кращих працівників з нагоди Дня охорони праці. Вітаємо їх з перемогами!