Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

28 червня ми відзначаємо одне з найголовніших державних свят – День Конституції України.

Конституція – головний Закон, що визначає засади державного ладу та устрою нашої країни, стверджує її суверенітет і незалежність, закріплює права та свободи громадян. Сьогодні, виборюючи у війні з російським агресором право України на свободу та незалежність, ми як ніколи розуміємо, значення цього документа для подальшого демократичного розвитку нашого суспільства.

Віримо, що війна якнайшвидше закінчиться Перемогою України, що разом будемо відновлювати нашу інфраструктуру, відбудовувати нові житлові комплекси й міста на радість нашим дітям та онукам. Україна буде стабільною, мирною, життєрадісною країною, з вільним та демократичним майбутнім у великій родині країн Європейського Cоюзу та демократичного Світу.

З нагоди Дня Конституції бажаємо, щоб кожен Ваш ранок зі сходом сонця починався з гарних новин, добрих усмішок та приємних побажань. Зичимо віри у себе, у власні волю, свободу та можливості. Здоров’я Вам, світлих ідей, повноцінної реалізації, прекрасного життя та щасливих подій, які наповнюють душу позитивними емоціями! А все це буде можливим тільки за Перемоги України, яку якнайшвидше бажаємо здобути нашим Захисникам! Тож тримаємо і наш внутрішній фронт! Разом МИ Переможемо! Слава Україні!

Правління АТ «Кривбасзалізрудком»