Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

27 серпня ми відзначаємо значуще свято для нашого підприємства – День шахтаря – свято мужніх, сильних і загартованих людей, які своєю працею збагачують та зміцнюють промисловість та економіку не тільки нашого регіону, а й країни в цілому.

Дорогі працівники АТ «Кривбасзалізрудком», щодня Ви робите майже неможливе – спускаєтеся на підземні горизонти Кривбасу, здійснюєте проходку виробок та видобуток руди, піднімаєте її на поверхню та відвантажуєте нашим партнерам в країні та світі. І це все – у важкий для нас усіх час, в умовах повномасштабної війни з російською федерацією. Ми захоплені вашою рішучістю, працьовитістю, наполегливістю і стійкістю, незважаючи на постійні звуки повітряної тривоги та масовані ракетні атаки. Ви – надзвичайно сміливі і хоробрі, професіонали своєї справи, які майстерно виконують виробничі завдання, прославляючи нелегку, але вкрай важливу професію сьогодення – шахтаря. Кожна видобута та видана на-гора тонна залізної руди – це неймовірні людські зусилля та гордість за почесну професію гірника. Пройшовши нелегкими шахтарськими виробками, було докладено вами чимало зусиль у розвиток гірничодобувної промисловості, зроблено значний внесок у розбудову нашої Дніпропетровської області та країни. Ми вдячні за вашу самовіддану працю, витримку та мужність.

Зичимо вам, дорогі колеги, богатирського здоров’я, легких спусків і підйомів, міцної покрівлі над головою, шахтарського везіння та успіхів, добробуту і наснаги на нелегкому гірницькому шляху. Ми віримо, що зовсім скоро Україна Переможе російського ворога і в нашій країні нарешті запанує мир і злагода, а для цього ми з вами будемо робити все можливе і неможливе! Слава Україні! Героям слава! Слава колективу Криворізького залізорудного комбінату!