Июнь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

18 жовтня з метою набуття практичного досвіду на випадок виникнення пожежі, засвоєння поведінки під час пожежі, відпрацювання першочергових дій працівників, а також досягнення злагодженості в роботі співробітників та формувань цивільного захисту шахти при ліквідації пожежі на ш. «Октябрська» було проведено протипожежне об’єктове тренування (ППТ).

Розпочалося ППТ зі збору штабу тренування і перевірки готовності формувань цивільного захисту шахти до надзвичайних ситуацій та проведення тестування для визначення рівня знань із пожежної безпеки всього інженерно-технічного складу шахти.

Під час другого етапу тренування (практичної частини) надійшло повідомлення про задимлення у приміщенні складу дільниці №45. Диспетчер шахти проінформував пожежно-рятувальний підрозділ комбінату про загоряння. Ланкою оповіщення розпочалося інформування ланки пожежогасіння шахти, керівника комісії з ліквідації надзвичайної ситуації (він же керівник тренування) Едуарда Ковтуна та персоналу.

Працівників оперативно евакуювали, не забувши про матеріальні цінності і документацію. Через 10 хвилин на місце пожежі прибув черговий караул пожежно-рятувального підрозділу. Сестра медична медичної служби Олена Краснощок наочно продемонструвала надання першої медичної допомоги.

На завершення практичної частини тренування провідний інженер з ПБ відділу оперативного контролю ОП та ПБ Василь Великий розповів про дії працівників на випадок виникнення пожежі та нагадав правила застосування порошкових і вуглекислотних вогнегасників.

Ефектним у проведенні тренування стало практичне гасіння імітації пожежі, де кожен із співробітників міг зробити це власноруч, користуючись вогнегасниками.

ППТ пройшло з оцінкою «добре», яка була затверджена помічником голови правління (з питань НС, ЦЗ і МР) Сергієм Маловічком.