Ноябрь 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

З метою здійснення своєчасного профілактичного санаторно-курортного лікування працівників комбінату, зниження рівня загальної захворюваності, який безпосередньо впливає на стан здоров’я людини та виробничий процес в цілому, правління і профспілкові комітети постановили організувати та провести санаторно-курортне лікування працівників АТ «Кривбасзалізрудком» в санаторно-курортних закладах України згідно з умовами укладених договорів. Тому первинна організація ПМГУ підприємства уклала договори на придбання санаторно-курортних путівок для співробітників комбінату на 2022 рік.

Не один рік наші трудівники мають змогу поправити своє здоров’я у таких здравницях як «ДіАнна» (пгт. Східниця) та «Карпатія» (с. Шаян). Задля відновлення сил більшої кількості трудівників комбінату наразі відкрито нове направлення оздоровлення. Це сучасна діагностична та лікувальна база – санаторій «Аркада», що знаходиться в центральній частині курорту Трускавець. Профіль санаторію – лікування захворювань органів травлення (хронічні захворювання жовчовивідних шляхів, шлунку, 12-палої кишки, підшлункової залози, кишківника), сечовивідної системи (хронічні запальні процеси нирок, сечового міхура, простати), ендокринної системи, серцево-судинної патології, периферичної нервової системи, опорно-рухового апарату, гінекологічні захворювання.

Шановні колеги, придбавши путівку до санаторію «Аркада», ви зможете пройти такі процедури: ванни хвойні, хвойно-перлинні, з «Бішофітом», перлинні з «Бішофітом», вуглекислі (вологі); циркулярний та гідролазерний душі; підводний душ-масаж (половина призначених процедур); мікроклізми; кишкові зрошення; озокеритолікування; аромотерапія; масаж. Також пройти фізіотерапію: гідролазерний масаж ясен, тубус-кварц, інгаляції, гальванізацію, електротерапію, магнітотерапію, ультразвук, лазерну терапію та ЛФК.

У вартість путівки входять діагностичні дослідження, якими ви можете скористатися:

клінічні аналізи (загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, цукор крові);

бактеріологічне дослідження сечі (бакпосів сечі + чутливість до антибіотиків);

дуоденальне зондування;

бактеріологічне дослідження жовчі;

ультразвукове дослідження органу, враховуючи основне захворювання (УЗД);

електрокардіограма (ЕКГ);

консультації фахівців: терапевта, фізіотерапевта, уролога, гінеколога, лікаря УЗД;

медикаментозне лікування (невідкладна медична допомога).

Любі співробітники, користуйтеся можливістю поправити своє здоров’я та звертайтеся за путівками до профспілкових комітетів підприємства. Адже відомо, якщо людина матиме повноцінний відпочинок, то й трудитися вона буде з більшою віддачею.