Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Адміністрація Криворізького залізорудного комбінату турбується про своїх працівників, створюючи їм належні умови, де охайно, чисто і прибрано. Наразі на «Гвардійській» щоденно тривають ремонти, до яких долучилися працівники господарської дільниці шахти, ремонтно-будівельної дільниці ШБУ та сторонньої організації «Конструкція плюс». Контролює виконання робіт Маргарита Лєшкова, начальник дільниці №48.

За ініціативою директора Максима Гриненка, у нарядних дільниць проведено косметичні ремонти – нанесено декоративну штукатурку на стіни, обладнано приміщення підвісними стелями типу Армстронг, постелений лінолеум. Окрім цього, закуплено нові меблі – столи, шафи, тож тепер у кабінетах затишно і просторо. Оновлення інтер’єру ніби дає поштовх до нових звершень, надає сил і впевненості в завтрашньому дні. Косметичний ремонт також було здійснено і в кімнаті відпочинку ремонтних майстерень, тепер робітники зможуть там перепочити і поїсти в обідню перерву.

Наразі стороння організація продовжує ремонтні роботи з гідроізоляції в душових на третьому та другому (в майбутньому і на першому) поверхах. Трудівники ремонтно-будівельної дільниці затирають шви на плитці, фарбують виливи й двері, оновлюють пороги. Слюсарна ланка господарської дільниці замінює вентилі у душових та лампи на економні у банях. Ще один приємний момент для трудівниць – функціонування парної, яка працює з вересня поточного року. Там жінки можуть відновити свої сили, покращуючи психологічний стан, поправити своє здоров’я при багатьох захворюваннях та просто відпочити. Зважаючи на сьогоднішню ситуацію з коронавірусом, у приміщеннях встановлені бактерицидні лампи, аби убезпечити людей від недуги.