Март 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Учбово-курсовий центр АТ «Кривбасзалізрудком» завжди радо вітає молодь, надаючи їй можливість побувати у мінішахті й побачити, як працює гірниче обладнання. Так, 6 жовтня відбулося 2 екскурсії для здобувачів освіти І курсу, які опановують професію «Прохідник, машиніст електровоза, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування», Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею. Очолила групу майбутніх гірників майстер виробничого навчання Наталія Петриченко.

Начальник УКЦ Оксана Бондаренко зустріла гостей та презентувала їм центр. Інженер з підготовки кадрів Ігор Терновський та провідний інженер Валерій Рахно розповіли учням про наше підприємство, соціальні гарантії, особливості підземної роботи, наголосивши, що наразі трудівники підприємства працюють на півторакілометрових глибинах. Розказали про обов’язки основних гірничих професій і пояснили, яка техніка експлуатується при гірничо-капітальних, гірничопідготовчих і нарізних роботах.

На полігоні майбутні шахтарі ознайомилися зі скреперною лебідкою, верстатом НКР, електровозом, комплексом висхідних, побачили в роботі навантажувальну машину та переносну бурову установку (УПБ). Дізналися, для чого в шахті розташовані камери аварійного повітропостачання, як здійснюється кріплення виробок, як буряться шпури. Здобувачі освіти цікавилися гірничим обладнанням та фотографувалися біля уподобаної техніки, найбільше молодь вразив шахтний електровоз.

Перший курс – досить юні хлопці, вони навіть ще не обрали за якою саме гірничою професією будуть в майбутньому працювати. На полігоні вони побачили, яке устаткування використовується на підземних горизонтах, якими є гірничі виробки, тож будуть мати уявлення про майбутній фах. Дуже пізнавальна екскурсія для учнів, – зазначила Наталія Петриченко.

Піднявшись на поверхню, викладачі УКЦ пояснили присутнім, в яких умовах і як користуватися саморятівником та запросили у майбутньому працевлаштовуватися на Криворізький залізорудний комбінат.

8 жовтня УКЦ знов прийматиме учнів гірничо-електромеханічного ліцею для проведення екскурсії мінішахтою.