Октябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Молодіжна рада Криворізького залізорудного комбінату гідно про себе заявила на підприємстві та в межах області. Протягом року ії активісти неодноразово виборювали першість у різних конкурсах, спартакіадах, фестивалях, були постійними учасниками міських акцій, займалися благодійними справами. За це вони удостоєні відзнак міськвиконкому та виконкомів райрад із нагоди Дня молоді, який цьогоріч відзначали 30 червня.

Почесною грамотою виконкому міськради було відзначено  інженера бюро з розрахунку витрат на капітальне будівництво виробничого відділу шахтобудівельного управління, голову молодіжної ради цього підрозділу Наталю Царенко. Нагороджено дипломом за кращу організацію роботи, спрямовану на реалізацію молодіжної політики «Нова генерація Кривого Рогу» молодіжну раду Криворізького залізорудного комбінату на чолі з начальником відділу по роботі з молодю УСП Мариною Міхеєвою. Грамотами виконкому Покровської райради  нагороджено інженера бюро з обліку та розподілу енергоресурсів відділу енергоменеджменту, голову молодіжної ради АУП Інну Шкряб, старшого майстра шляхового ЗЦ №1 управління залізничного транспорту, заступника голови молодіжної ради УЗТ Єгора Яблуновського.

Також комбінатівці були відзначені в Саксаганському і Тернівському виконкомах. Грамоти отримали дільничий маркшейдер на підземних роботах маркшейдерського відділу, голова молодіжної ради ш. «Родіна» Марина Ковальова, гідрогеолог геологічного відділу Катерина Ніколайчук, майстер гірничий дільниці №36 ш. «Гвардійська», голова молодіжної ради цієї структури Зоряна Гриценко, старший інспектор з кадрів бюро кадрового діловодства ш. «Тернівська» Ольга Ерєшова.