891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Cпартакіада триває. 13 жовтня у Палаці культури ПАТ «Кривбасзалізрудком» відбулися змагання з армреслінгу, гирьового спорту та перетягування канату. Оцінювали силу, витримку та спортивні вміння учасників тренери СК «Гірник» Костянтин Попучієв та Ігор Давидов.

Розпочався поєдинок арм-реслінгом, який проходив на сцені Палацу культури. Рефері та наставником був Олексій Гринюк – майстер спорту України, чемпіон України, котрий, до речі, захищав честь свого структурного підрозділу – шахти «Октябрська». Тут виборювали першість команди «Тернівської», «Гвардійської», «Октябрської», «Родіни», шахтобудівельного управління та управління залізничного транспорту. Змагання пройшли у чотирьох вагових категоріях: до 70 кг, 80 кг, 90 кг та понад 90 кг.

У гирьовому спорті взяли участь представники тих же  структур. Хлопці підіймали гирі вагою 24 кг.

Продовжилася спартакіада вже на майданчику біля будівлі ПК. До присутніх приєдналися і працівники автобази. Мабуть, перетягування канату стало найзапеклішою боротьбою, адже тут дійсно відчувався бойовий дух та єдність кожної команди.

Так, за результатами суботніх змагань судді визначили переможців у загальних заліках. Із армспорту перше місце зайняла «Гвардійська», друге – УЗТ, третє – «Октябрська». У гирьовому спорті першість отримали «тернівчани», друге місце – «родінці», а третє – «октябрські» гірники. А от у перетягуванні канату перемогу здобули робітники «Родіни», друге місце посіли співробітники ШБУ, третє – шахтарі «Октябрської». Вітаємо з перемогою!