Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Щорічно на Криворізькому залізорудному комбінаті задля попередження і виявлення на стадії проєктування, будівництва та експлуатації виробничих об’єктів відступів від вимог проєктів, стандартів, норм і правил безпеки, а також перевірки виконання службами, посадовими особами і робочими своїх обов’язків у галузі охорони праці проходить комплексна перевірка. Під час неї спеціалісти перевіряють ведення проєктно-технічної документації, ведення робіт на дільницях, табельний облік, зони обвалення, радіаційну безпеку, умови праці на робочих місцях. Також здійснюють контроль за санітарно-побутовим обслуговуванням працівників, роботою інженерно-лікарської комісії, утриманням будівель і споруд та їх технічним наглядом, станом цивільного захисту, утриманням захисних споруд, умовами зберігання і прання спецодягу та ЗІЗ тощо.

До цьогорічного складу комісії увійшли технічний директор Сергій Бугрєєв, директор з охорони праці Андрій Рябіка, начальниця служби охорони праці Вікторія Лаврійчук, інспекторський склад служби охорони праці, а також начальники й провідні фахівці комбінату і структурних підрозділів.

Так, 17 квітня на шахті «Козацька» та проходці шахти «Козацька» шахтобудівельного управління відбулося зібрання щодо підбиття підсумків комплексної перевірки стану охорони праці та промислової безпеки, забезпечення норм виконання правил. Вона проходила протягом тижня (з 8 до 15 квітня 2024 року).

На початку заходу, який проходив в актовій залі «Козацької», до присутніх звернувся заступник голови комісії Андрій Рябіка:

Незважаючи на ті події, які відбуваються в нашій державі (воєнний стан, зменшення ринків збуту та обмеження фінансування постачання на підприємство), я приємно вражений підсумками перевірки на шахті, яка пройшла на досить високому, гідному рівні. Дуже дякую всім за сумлінну працю, дотримання правил з охорони праці, відповідальність та організованість. Ви гідно підготувалися, і довели, що знаєте, як діяти, аби забезпечити безпечні умови праці на своїх робочих місцях.

Далі він звернувся з проханням звернути увагу на більш ретельне й чітке ведення документації. Під час засідання за сумлінне виконання обов’язків у галузі охорони праці та промислової безпеки було вручено Подяки від служби охорони праці комбінату кращим дільницям та їх керівникам, а саме: Воловику Кирилу Олександровичу, начальнику дільниці 26; Лопатичу Олександру Володимировичу, начальнику дільниці 16; Ляшенку Сергію Олександровичу, начальнику дільниці 30; Грималюку Дмитру Володимировичу, начальнику дільниці 9. Наостанок промови Андрій Рябіка побажав рівнятися на цих кваліфікованих працівників дільниць і тоді всі задачі будуть виходити з легкістю!

Сергій Бугрєєв, голова комісії, відмітив, що багато роботи зроблено на територіях даних структурних підрозділів, проте є над чим працювати. Подякував дирекції, службі охорони праці, директору та колективу шахти «Козацька» за належну підготовку та виконану роботу. Побажав усім терпіння в наш нелегкий час, триматись та йти разом до Перемоги!

Завершив зібрання Максим Гриненко, директор шахти «Козацька», який подякував інспекторському складу, котрий допоміг виявити та виправити деякі недоліки, та направив роботу в належне русло. Сказав, що візьмемо до уваги усі побажання й зауваження комісії та надалі будемо працювати в напрямку підвищення безпеки охорони праці та промислової гігієни, щоб триматися на високому рівні й бути лідерами у сфері охорони праці.