Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Сьогодні, 25 квітня, завершується проведення Тижня охорони праці на Криворізькому залізорудному комбінаті. Під час цього тижня у структурних підрозділах підприємства проводилися заходи, які привертали увагу до питань охорони здоров’ я і безпеки праці, запобігали нещасним випадкам та професійним захворюванням на виробництві. Окрім цього, були проведені конкурси на кращі безпечне робоче місце, кращу виробничу дільницю (бригаду), яка дотримується вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці.

Зокрема, 25 квітня на шахті «Покровська» відбулося підбиття підсумків Тижня охорони праці. У заході взяли участь Дмитро Вєтряк, головний інспектор з охорони праці комбінату, Вячеслав Баранов, директор шахти, Михайло Щербатий, голова цехкому шахти «Покровська» ПО ПМГУ, а також трудовий колектив. До всіх присутніх в актовій залі звернувся директор Вячеслав Баранов, який відзначив кваліфікованість і відповідальність працівників Покровської у питаннях охорони праці й забезпечення безпеки свого робочого місця. Кращим трудівникам за здійснення систематичного контролю за дотриманням норм і правил з охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві були вручені Подяки від профкому ПО ПМГУ. Це – громадські інспектори з охорони праці: Михайлов Сергій Юрійович, начальник дільниці 10; Маніфасов Микола Миколайович, кріпильник дільниці 27; Філіп’єв Євген Леонтійович, в.о. енергетика шахти.

Усім працівникам необхідно й надалі дотримуватися виробничої дисципліни, норм та правил охорони праці під час ведення гірничих робіт, піклуватися за своїм самопочуттям та самопочуттям колег, а найголовніше – зберегти життя, адже це найцінніший скарб. Будьте обачними та відповідальними!