Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

6 січня 2024 року обірвалося життя Захисника України, електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці №29 шахти «Покровська»

ПОЛТОРАКА ЄВГЕНІЯ ІГОРОВИЧА

Євгеній народився 27 грудня 1995 року в м. Кривий Ріг. Після закінчення школи навчався в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Криворізький центр професійної освіти», де отримав професію «Електрогазозварник, електрогазозварник на автоматичних та півавтоматичних машинах, контролер зварювальних робіт». Протягом 2016-2017 року проходив військову строкову службу в лавах Збройних сил України. Демобілізувавшись, працевлаштувався на Криворізький залізорудний комбінат, де працював електрогазозварником дільниці гірничомонтажних робіт сервісного управління з ремонту та монтажу шахтного обладнання. Через півтора року обіймав посаду електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування. Після реорганізації структурних підрозділів підприємства хлопця було переведено на дільницю №29 (підземна дільниця механічної служби), на якій він трудився донині. За цей час проявив себе сумлінним робітником, який постійно навчався і продовжував опановувати тонкощі слюсарної справи, аби стати професіоналом. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахти «Покровська» й підприємства.


25 серпня 2022 року, під час повномасштабної агресії рф проти України, Євгенія Полторака було призвано до лав Збройних сил України як досвідченого воїна. Ніс службу командиром вогнеметного відділення взводу вогневої підтримки роти вогневої підтримки. Мав звання молодшого сержанта військової частини А4706. Хлопець мав багато планів на життя, які мріяв втілити вже після Перемоги України, якої він так і не дочекався через передчасну смерть… На жаль, 6 січня при проведенні заходів зачистки н.п. Миропільське Сумської області натрапив на встановлену розтяжку, яку підло залишили після себе російські окупанти.

Без чоловіка залишилася дружина Алла Борисівна. Невимовний біль щоразу огортає серце, коли гинуть такі молоді українські сини, цвіт української нації…

Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Євгенія Полторака та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Нехай світлі спогади про нього залишаться у серцях рідних, друзів, колег. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна Пам’ять та Слава полеглому Герою!