Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ювілейний рік Всесвітнього дня вишиванки присвячений українській традиційній музиці та проблемам висихання річок, вирубці лісів і забруднення довкілля пластиком. В Україні це свято відзначають у форматі Дня вуличної етномузики.

Працівники нашого підприємства також долучилися до Дня вишиванки, взявши участь у фотоконкурсі «Моя любов до вишиванки». Світлини в українському вбранні були розміщені на офіційній сторінці Facebook, де кожен охочий міг проголосувати за кращу, на їх погляд, фотографію.

Конкурс проводився з 28 квітня до 18 травня. За цей час було органічно охоплено (метрика, яка показала, скільки унікальних користувачів побачило нашу публікацію в соцмережах без використання платних інструментів просування) 19 227 осіб. 4 389 людей взаємодіяли з публікацією (всі дії людей з нашою рекламою, включаючи реакції, коментарі, «репости», використання пропозиції, переходи за посиланням, перегляди світлин), а також поділилися нею – 89 осіб.

Нагородження переможців відбулося в дитячому сквері біля зупинки «Ставки», яким опікується наше підприємство. У цей день не було локацій, де б грали традиційні музики – кобзарі, лірники, цимбалісти, сопілкарі, дримбарі, трембітарі, але кількість працівників у національному вбранні, яка завітала у День вишиванки на захід, просто вразила. Приголомшливо, але уже кілька років поспіль кожного третього четверга травня колеги на роботу одягають вишиті сорочки, блузи та сукні. Вони чудово вписують вишиванку у свій гардероб, міксують її з повсякденним одягом, улюбленим взуттям та аксесуарами. Тож вітали та нагороджували у це свято любителів вишиванки, поціновувачів етновбрання та патріотів своєї Батьківщини.

Так, у номінації «Жіноча вишиванка» переможницями стали усі, хто взяв участь: Юлія Ходзінська – інженер відділу технічного контролю, зовнішньоекономічних зв’язків та реалізації; Марина Міхеєва – інженер бюро договірної роботи кошторисно-договірного відділу; Анастасія Студенко – дільничний нормувальник гірничий на підземних роботах відділу організації праці і мотивації персоналу; Марія Басова – фахівець відділу організації праці і мотивації персоналу; Тетяна Шумило – дільничний нормувальник гірничий на підземних роботах відділу організації праці і мотивації персоналу; Алла Стеценко – начальник дільниці соціального сприяння медичної служби; Вікторія Лаврійчук – фахівець відділу охорони праці; Ірина Шатунова – фахівець бюро перепусток відділу контролю із забезпечення режиму та охорони; Оксана Переверзєва – завідувач канцелярії ш. «Октябрська»; Марина Коршеніннікова – інженер відділу матеріально-технічного постачання; Тетяна Савостіна – сестра медична відділу аналізу та профілактики захворювань медичної служби; Оксана Ревенко – провідний економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності податкового бюро головної бухгалтерії; Світлана Подвалюк – машиніст крана ДСФ ш. «Гвардійська». Кожна отримала грамоту та грошову винагороду в сумі 300 грн.

У номінації «Чоловіча вишиванка» здобули перемогу:

третє місце – Олександр Лубенець, дільничний нормувальник гірничий на підземних роботах відділу організації праці і мотивації персоналу (900 грн); друге місце – Віталій Ревенко, заступник начальника дільниці №3 проходки ш. «Тернівська» ШБУ (1 200 грн), перше місце – Сергій Антонов, юрисконсульт бюро з дотримання законодавства юридичного відділу (1 500 грн).

Нагороди вручили голова конкурсної комісії, заступник директора з персоналу Павло Овчар та заступник голови профкому ПО ПМГУ підприємства Володимир Павленко.

Вишиванка – це завжди особливо, неповторно, дуже гарно і дуже по-справжньому. Тому, любіть власну культуру, бережіть сорочку прабабусі, розповідайте родинні історії дітям і пам’ятайте минуле, аби творити майбутнє.