Декабрь 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Незабаром настане літо, тому у структурних підрозділах ПАТ «Кривбасзалізрудком» тривають ремонтні роботи не тільки у приміщеннях адміністративно-побутових комбінатів, але й на проммайданчиках і шахтних подвір’ях. Погодьтеся, приємніше працювати, коли в приміщеннях охайно, територія прибрана, на клумбах висаджені квіти, а на газонах – кущі. Це не тільки піднімає настрій, а ще й допомагає розслабитися і відволіктися від буденних питань.З початку 2021 року і до сьогодні на об’єктах комбінату працюють трудівники ремонтно-будівельної дільниці ШБУ. За цей час ними на шахті «Родіна» були відремонтовані нарядні дільниць №№ 2, 3, 4, 15, замінено кахель у банях, відновлено душові, встановлено нові лійки. Оновлено приміщення матеріального складу. На ремонтно-механічному заводі проводили ремонтні роботи в складах, санвузлах та банях адміністративно-побутового комбінату – побілка, перетирання штукатурки, заміна плитки, фарбування труб. У центрі інформаційних систем дівчата дільниці нанесли декоративну штукатурку, уклали плитку в санвузлі, пофарбували стіни кабінетів й коридору.

В оздоровчому комплексі «Криворізький гірник» (м. Бердянськ) здійснили ремонти внутрішніх приміщень корпусів і доброустрій території (фарбування лавок, альтанок, ремонт огорожі). На всіх шахтах приводили в належний санітарний стан проммайданчики (побілка дерев і бордюр, фарбування конструкцій – ліхтарів, урн).

На «Октябрській» робітники займаються облицюванням сходової клітки в адміністративно-побутовому корпусі. На «Тернівській» тривають ремонтні роботи в бані інженерно-технічних спеціалістів. На «Гвардійській» трудівники розпочали роботи над фасадом АПК.

Наразі маляри-штукатури ремонтно-будівельної дільниці №16 ШБУ разом з працівниками енерголабораторії займаються доброустроєм дитячого скверу, що на Ставках.