Апрель 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

14 травня 2021 року відбулася конференція громадського єднання поколінь на тему: «Краще збережемо – нове побудуємо». Приватний «Центр професійної освіти і навчання» (директор – Андрій Семенов) на території закладу з урахуванням карантинних вимог гостинно прийняв громадські організації міста різного спрямування, представників органів влади та місцевого самоврядування, депутатів міськради, профспілкових діячів, мас-медійників, освітян, роботодавців, підприємців, бізнесменів, науковців, медиків, керівників навчальних закладів і установ. Провів захід голова координаційної ради «Кривий Ріг – рідне місто», ради соціального партнерства в галузі профтехосвіти міста, наставництва і адаптації випускників на виробництві, заслужений працівник промисловості України, Почесний громадянин Кривого Рогу, членкор АГНУ Дмитро Степанюк.

Учасники конференції наголошували на позитивних змінах в діяльності інститутів громадського суспільства та їх комунікацій з органами місцевого самоврядування за останні роки. Доповідачі робили наголос на створенні при міськвиконкомі та райвиконкомах консультативно-дорадчого органу – Громадської ради, на актуальній проблемі – відтоку працездатного населення за кордон.

Під час врочистостей було оголошено підсумки торішніх оглядів-конкурсів у номінаціях «Краще підприємство – замовник кадрів», «Кращий колективний договір» та в інших номінаціях, пов’язаних з підготовкою кадрів робітничих професій у дуальній системі навчання. А також відбулося вручення відзнак-медалей «Майбутнє – в єдності поколінь» видатним особистостям Кривого Рогу – в пам’ять про видатних людей – легенд трудового Кривбасу.

Наше підприємство відзначили низкою нагород. Так, за високі професійні досягнення в трудовій діяльності в пам’ять Олександра Висоцького медаль була вручена раднику голови правління ПАТ «Кривбасзалізрудком» Андрію Рябіці. А пам’ятною медаллю Петра Саворського за високі професійні досягнення в гірничовидобувній галузі та громадській діяльності нагороджено начальника бюро розвитку персоналу відділу кадрів Єгора Фурсова. Окрім того, його відзначили почесним дипломом у номінації «Кращий керівник персоналу» – за активну співпрацю з Криворізьким кабінетом навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області у реалізації проєкту «Соціальне партнерство в дії». За активні дії щодо реалізації молодіжної політики, кар’єрного зростання професійних кадрів, нових підходів до організації навчально-виробничих процесів здобувачами професійної освіти з закладами професійної освіти, вищими навчальними закладами у рамках проєкту «Соціальне партнерство в дії» у номінації «Краще підприємство – замовник кадрів» нагороджено Олександра Бритвина, начальника управління залізничного транспорту. У номінації «Співпраця з засобами масової інформації» почесний диплом отримала Василина Котович, начальник служби інформації комбінату – за повноцінне і своєчасне інформування трудівників про дію колективного договору на підприємстві, про роботу з молоддю, активну співпрацю з закладами професійної освіти, вишами, громадськістю. Також нагороду отримала начальник УКЦ Оксана Бондаренко за тісний зв’язок виробництва і закладу освіти, за можливість освітянам знаходитися на навчальних виробничих потужностях підприємства з підземним видобутком руди.

Після відзначення кращих відбулася презентація книги Володимира Бухтіярова «Восьмизоряне сяйво», яка розповідає про шістьох вихованців КЗШ №5, учасників бойових дій, які в грозовому небі захищали Батьківщину від фашистської навали.

Наостанок була прийнята резолюція конференції, у якій підтримано намагання Президента України Володимира Зеленського та Уряду України реформувати систему підготовки кадрів робітничих професій, підняти її мотивацію, аби навчатися і працювати в ній було престижно.