Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День рятівника – фахівців аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, а також громадян, які зробили свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей. Це люди надзвичайної сили і витримки, зібраності й мужності, які дивляться в очі страху й смерті та рятують людей.

На нашому підприємстві діють пожежно-рятувальний підрозділ добровільної пожежної охорони та служба з питань НС і ЦЗ, які слідкують за безпечністю праці трудівників на виробництві. Напередодні професійного свята у пожежній частині підприємства відбулося відзначення кращих, лунали слова подяки та привітань на честь рятувальників. На захід завітали помічник голови правління з питань НС, ЦЗ і МР – начальник служби Сергій Маловічко та начальник Криворізького РУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, підполковник служби ЦЗ Олег Січкарук.

Вступне слово взяв начальник пожежної частини Юрій Курбацький, який зазначив, що рятувальники комбінату займаються важливим і небезпечним завданням – порятунком людей і ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Начальник Криворізького РУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Олег Січкарук привітав присутніх з професійним святом і подякував за те, що вони роблять велику справу – рятують життя і постійно допомагають підрозділам ДСНС у ліквідації надзвичайних ситуацій. Бажав міцного здоров’я, наснаги, миру і найшвидшої перемоги України.

Звернувшись до колег, помічник голови правління з питань НС, ЦЗ і МР – начальник служби Сергій Маловічко подякував працівникам пожежно-рятувального підрозділу і служби з питань НС та ЦЗ комбінату за обраний шлях рятівника:

Ви дуже багато зробили й продовжуєте робити для нашої перемоги, яку ми всі з нетерпінням чекаємо. З початку повномасштабної війни рф проти України ваш підрозділ один з перших долучився до збору та надання гуманітарної допомоги всім тим, хто її потребує. За це красно дякую. З нагоди професійного свята хочу побажати козацького здоров’я, злагоди, миру у ваших оселях.

За сумлінну працю, значні показники в службовій діяльності, високий рівень професіоналізму найкращі працівники були відзначені Грамотами Криворізького РУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області та Почесними грамотами Покровської районної у місті ради.

Керівництво підприємства приєднується до привітань і зичить нашим рятівникам наснаги та витримки, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у небезпечній та відповідальній праці. І щиро бажає, щоб вогонь горів тільки у ваших очах від щастя, а полум’я палало у серцях – від кохання.