Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Адміністрація Криворізького залізорудного комбінату оголошує конкурс серед дітей працівників підприємства під назвою «Великодня радість для ЗСУ». До участі запрошуються всі охочі діти трудівників комбінату до 14 років. Незабаром, 5 травня, ми зустрічатимемо дуже важливе християнське свято – Великдень, який у нас асоціюється з любов’ю, надією, радістю, символом Перемоги життя над смертю, Перемоги добра над злом, тому тематика конкурсу пов’язана з прикрашанням Великодніх крашанок та писанок.

Усіх охочих просимо відвідати приймальні структурних підрозділів та голів цехових комітетів ПО ПМГУ, щоб взяти аркуші, які ваші діти розмалюють за власним смаком на Великодню тематику. У процесі роботи можна використовувати різні техніки, при цьому користуватися будь-якими матеріалами: кольоровими олівцями, фломастерами, фарбами, тканинами, аплікаціями, стразами тощо. Шаблон для участі ви можете завантажити з офіційного сайту АТ «Кривбасзалізрудком» або зі сторінки у Facebook. Нехай ваша фантазія буде безмежною!

Роботи подавати до приймалень структурних підрозділів, голів цехових комітетів ПО ПМГУ та служби інформації до 30 квітня. Після голосування журі буде визначено переможців І, ІІ та ІІІ місць, які отримають призи.

Після проведення конкурсу дитячого малюнка усі творчі роботи будуть передані до Збройних сил України, аби підняти їх бойовий дух, вмотивувати, зміцнити віру в Перемогу, привітати з найбільшим християнським святом, зарядити позитивною енергією та ще раз нагадати, що вдома їх чекають люблячі родини.

Шановні читачі, працівники АТ «Кривбасзалізрудком»! Долучайте своїх дітей до проведення даного конкурсу. Підтримайте наших Захисників та Захисниць! Ми відчуваємо їхню підтримку і хочемо, аби вони відчували нашу!

За довідками звертайтеся за номерами телефонів: 444-24-28, 444-25-11.