Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Спорт, будь то командний вид чи індивідуальний, створює дружбу, зміцнює стосунки та покращує наші соціальні навички. Спорт, крім формування фізичної форми, також культивує психічну стійкість, зухвалий дух, концентрацію, мистецтво бачити теперішній момент і здатність виходити за межі зони комфорту. Всі ці навички більшменш корисні в житті кожного з нас.

Працівники Криворізького залізорудного комбінату із задоволенням беруть участь у різноманітних спортивних змаганнях, демонструючи свою силу, спритність, швидкість та витривалість. Цей рік не став винятком. Протягом 8-30 квітня у Кривому Розі проходив міський турнір з різних видів спорту серед промислових підприємств, у якому взяли участь трудівники та ветерани праці АТ «Кривбасзалізрудком» з різних структурних підрозділів. Організаторами змагань виступили Міська організація профспілки металургів та гірників України і Міська рада ФСТ «Україна».

Працівники підприємств демонстрували свої вміння у п’яти видах спорту: шахах, шашках, настільному тенісі, дартсі та волейболі. Оцінювала їхні здібності та слідкувала за чеснотою гри Тетяна Кириченко, голова Міської ради ФСТ «Україна». Також серед журі був незмінний суддя, колишній тренер СК «Гірник» нашого підприємства, ветеран спорту Костянтин Попучієв. Протягом вихідних днів серед учасників спартакіади тривали запеклі бої за першість. У спортивних залах відчувалися справжні емоції, запал енергії та воля до перемоги. Від нашого комбінату взяли участь 16 працівників.

За підсумками змагань наші трудівники гідно захищали честь нашого підприємства зпоміж інших. У турнірі з шахів комбінатівці здобули ІІІ місце, а у настільному тенісі та змаганнях з шашок вибороли ІІ місця. Вітаємо зі здобутими перемогами!

Усіх учасників – працівників та ветеранів праці нашого підприємства було відзначено Подяками за активну участь у міських турнірах з видів спорту серед промислових підприємств гірничометалургійного профілю та преміями від профкому ПО ПМГУ комбінату. На фото – Степан Ілащук, Василь Поривай, Олег Матус, Руслан Чичурін, Наталія Коросташова, Юрій Севостьянов, Дмитро Докукін, Максим Мутило, Олександр Косман, Костянтин Попучієв, Володимир Пономаренко.