Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Хімія – одна з найважливіших наук сучасного світу. Завдяки досягненням у цій галузі розвивається медицина, промисловість, електротехніка та інші сфери життя. На Криворізькому залізорудному комбінаті також працюють спеціалісти, чия робота безпосередньо пов’язана з хімічною галуззю. Це цікава і водночас відповідальна справа, тут треба бути уважним, терплячим, посидючим і мати гарну пам’ять. Такими якостями володіють саме наші колеги-хіміки.

З нагоди Дня хіміка, який цьогоріч відзначається 28 травня, була нагороджена Грамотою Саксаганської районної у місті ради за високу професійну майстерність, якісне виконання службових обов’язків та сумлінну працю начальниця комплексної хімічної лабораторії гірничої інспекції з технічного контролю якості руд Наталія Чеснокова. Говорить, що у юному віці почала захоплюватися хімією як наукою:

Узагалі я ще зі школи цікавилася хімічними дослідами, адже в моїй школі любов до цієї науки мені прищепила вчителька хімії. Вона вміла заохотити дітей до навчання, цікаво проводячи на уроках різні експерименти. Також на мій вибір професії вплинуло й те, що мене оточували хіміки – це були мої родичі та друзі. Після закінчення інституту імені Тараса Шевченка працювала вчителем хімії в школі, потім – геологом геологоекологічної партії Криворізької геологорозвідувальної експедиції, згодом – хіміком Комплексної геологічної експедиції «Кривбасгеологія». Пов’язала своє життя з Криворізьким залізорудним комбінатом у 2013 році. Спочатку працювала лаборантом хімічного аналізу, потім – завідувачем лабораторії (хімічної). Наразі є начальником комплексної хімічної лабораторії. Роботою своєю задоволена!

Ми вітаємо Наталію Чеснокову та усіх хіміків Криворізького залізорудного комбінату з професійним святом. Бажаємо вам успіхів у роботі, кар’єрного зростання, нових досягнень та яскравих відкриттів!