Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

27 травня криворіжці відзначали 248-му річницю з дня заснування нашого міста, у якому функціонує чимало шахт, кар’єрів, заводів, металургійних комбінатів, завдяки яким Кривбас став великим промисловим регіоном України. З нагоди Дня міста було відзначено криворізьких трудівників, які своєю працею розбудовують наш промисловий регіон, тримають трудовий та волонтерський фронти та роблять усе можливе для підтримки Збройних сил України, які захищають нас від російського агресора.

Напередодні свята у виконкомі Покровської районної у місті ради зібралися депутати, підприємці, освітяни, фінансисти, працівники різних підприємств. Розпочався захід із вшанування пам’яті загиблих воїнів та мирних мешканців внаслідок збройної агресії рф проти України. Потім до присутніх звернувся голова Покровської райради Андрій Соколовський:

Сьогодні криворіжці гідно захищають свободу і незалежність України на фронті, допомагають переселенцям та активно займаються волонтерською діяльністю, наполегливо працюють, тримаючи наш економічний фронт і наближаючи Перемогу. Найактивніших з них відзначимо з нагоди Дня міста.

Цього дня було нагороджено представників різних галузей Криворіжжя – дошкільних, навчальних та позашкільних навчальних закладів, промислових підприємств, ветеранської організації, поліції, медичних установ тощо. За бездоганну працю, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціальний та економічний розвиток району та міста Грамотою виконкому було відзначено працівника Криворізького залізорудного комбінату – бригадира, гірника очисного забою дільниці №1 шахти «Покровська» Віталія Калюту.

Розпочинав свою трудову діяльність у 2005 році учнем прохідника дільниці №36, а згодом став займати посаду гірника підземного комплексної дільниці №19 (нарізних та очисних робіт). Трохи згодом працював гірником очисного забою. З часом набирався досвіду й опановував тонкощі улюбленої справи, тож мене було обрано бригадиром ГРОЗів. Працював на різних дільницях шахти. Два роки тому відбулося злиття дільниць на шахті і я став бригадиром 1-ої дільниці (очисних робіт). Гірницький колектив на нашій дільниці – серйозний, сильний, професійний з багаторічним досвідом роботи. 16 трудівників – наразі відстоюють суверенітет і незалежність України, даючи нам можливість працювати і виховувати дітей. Прикладом для молоді є наші ветерани праці, які передають молодим робітникам свої знання, навички й уміння. Наш начальник дільниці Андрій Аргатюк вміло організовує виробничий процес та прислухається до трудового колективу. Свою роботу люблю і не уявляю, ким би я став, якби не обрав гірництво справою свого життя! – ділиться Віталій Вікторович.

Вітаємо Віталія Калюту зі здобутою нагородою!