Декабрь 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Функція служби з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту АТ «Кривбасзалізрудком» спрямована на захист працівників, територій, майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період.

Так, 21 лютого в шахтобудівельному управлінні підприємства для інженерно-технічних працівників, співробітників проєктно-технічного відділу та відділу ремонтів комбінату, центральної енерголабораторії відбулися планові заняття з цивільного захисту, організовані начальником служби з питань НС і ЦЗ Володимиром Чорнобривцем.

З-за підтримки начальника управління Євгенія Шморгуна та головного інженера Сергія Савінова такі заняття пройшли в актовому залі ШБУ. Там працівники мали можливість ознайомитися із засобами індивідуального захисту – протигазом ГП-7В, захисним костюмом Л-1, респіратором У2К. Володимир Чорнобривець продемонстрував правильність одягання протигаза. Також присутні дізналися про порядок оповіщення та дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру. Пам’ятку щодо порядку оповіщення для працівників підприємства було розроблено помічником голови правління з питань НС, ЦЗ і МР – начальником служби Сергієм Маловічком та затверджено головою правління Сергієм Новаком. Сирени і переривисті гудки інших сигнальних засобів означають сигнал цивільного захисту «Увага Всім!».

Кожному співробітнику необхідно мати навички надання домедичної допомоги постраждалим. При цьому принципово важливим є вміння надавати долікарську допомогу при пораненнях, що пов’язані з кровотечею та закритих травмах.

Трудівники побували у захисній споруді №13413, яка призначена для укриття працівників при настанні надзвичайних ситуацій. Там знаходиться командний пункт, навчальний клас, місця для укриття і тимчасового захисту людей. Усе обладнання дієве, починаючи від освітлення, санвузлів, медичного пункту, зв’язку, фільтро-вентиляційних установок, резервного дизеля-генератора і закінчуючи запасами питної бутельованої води.