Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

27 липня 2023 року обірвалося життя Захисника України, заступника начальника дільниці №15 шахти «Криворізька»

ПЕЧЕНЮКА БОГДАНА ВАЛЕНТИНОВИЧА

Богдан Валентинович народився 27 грудня 1971 в м. Кривий Ріг. Після закінчення школи навчався в Одеському мореходному училищі. Виробничу практику проходив автослюсарем на Криворізькому АТП 11229. Протягом 1990-1992 років проходив військову строкову службу. Демобілізувавшись, працевлаштувався в Управління внутрішніх справ, де пропрацював майже півтора року. Згодом трудився слюсарем на різних підприємствах Кривбасу і паралельно здобував освіту. Закінчивши Криворізький технікум рудничної автоматики пов’язав своє життя з Криворізьким залізорудним комбінатом – працевлаштувався гірником підземним на дільницю No15 (бурових робіт) шахти «Криворізька». Набравшись досвіду, трудився на різних гірничих посадах – машиністом бурової установки, електрослюсарем (слюсарем) черговим та з ремонту устаткування, перекидальником. Його ніколи не покидало бажання здобувати глибоких знань, тож він, працюючи, навчався в Криворізькому технічному університеті за спеціальністю «Технологія і комплексна механізація підземної розробки родовищ корисних копалин». Після закінчення вишу обіймав посади майстра гірничого, заступника начальника та начальника дільниці. Остання його посада – заступник начальника дільниці №15, де він трудився донині. За цей час проявив себе сумлінним, надійним і досвідченим спеціалістом. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахти «Криворізька» й підприємства.

 

25 лютого 2022 року, під час повномасштабної агресії рф проти України, Богдана Печенюка було мобілізовано до лав Збройних сил України. Ніс службу головним сержантом 2-го стрілецького взводу 2-ої стрілецької роти 1-го стрілецького батальйону військової частини А0501. Прагнув найшвидше вигнати російського ворога з українських земель і повернутися до своєї люблячої родини. На жаль, 27 липня 2023 року під час виконання бойових завдань в складі даного підрозділу він загинув поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області, захищаючи Батьківщину до останнього подиху.

Без чоловіка залишилася дружина Тетяна Миколаївна, без батька – донька Варвара. Невимовний біль щоразу огортає серце, коли сумні звістки сколихують нашу криворізьку землю…

Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Богдана Печенюка та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Нехай світлі спогади про нього залишаться у серцях рідних, друзів, колег. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна Пам’ять та Слава полеглому Герою!