Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

26 березня 2024 року обірвалося життя Захисника України, гірника очисного забою дільниці №1 шахти «Покровська»

УДОВЕНКА СЕРГІЯ ЮРІЙОВИЧА

Сергій Юрійович народився 28 червня 1986 року в м. Дальногорськ. З часом з батьками переїхав у Кривий Ріг. Після закінчення школи працевлаштувався до ЗАТ «Переробник» контролером служби охорони. Під час своєї трудової діяльності працював на різних підприємствах Кривбасу – МПП «Джерело», ДП «Придніпровська залізниця». Заочно здобував освіту у Криворізькому гірничо-електромеханічному технікумі за спеціальністю «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і громадських споруд».

Оскільки Кривий Ріг – велике промислове місто з багатьма рудниками, Сергій Удовенко вирішив пов’язати своє життя з підземними горизонтами Кривбасу. У 2012 році працевлаштувався підземним гірником дільниці №23 (проходка гірничих виробок імпортною технікою) шахти «Покровська» (на той час – «Октябрська»). Працюючи, переймав знання і досвід у старших колег, удосконалював свої навички. Через рік став обіймати посаду кріпильника. Жага до знань та бажання професійно зростати його ніколи не покидали, тож він продовжував навчатися. Неодноразово проходив курси в нашому учбово-курсовому центрі та ДП «Криворізький експертно-технічний центр». Протягом 2015-2016 років брав участь в антитерористичній операції, захищаючи суверенітет і незалежність України. Демобілізувавшись, Сергій повернувся до Кривого Рогу та своєї роботи на комбінаті. Остання його посада на підприємстві – гірник очисного забою дільниці №1 шахти «Покровська». За цей час проявив себе сумлінним робітником, професіоналом своєї справи. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахти «Покровська» й підприємства.

30 березня 2022 року, під час повномасштабної агресії рф проти України, Сергія Удовенка було призвано до лав Збройних Сил як досвідченого воїна. Мав звання старшого солдата. Ніс службу дешифрувальником розвідувальних матеріалів з безпілотних літальних апаратів 2-го відділення розвідувальних безпілотних комплексів взводу безпілотних комплексів спеціального призначення 2-го батальйону оперативного призначення в/ч 3052. Чоловік мав багато планів на життя, які мріяв втілити вже після Перемоги України. На жаль, 26 березня, під час виконання службово-бойових завдань загинув в районі н.п. Роботине Запорізької області.

Без чоловіка залишилася дружина Євгенія Олегівна, без батька – син Микита та донька Кароліна. Невимовний біль щоразу огортає серце, коли сумні звістки сколихують нашу криворізьку землю…

Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Сергія Удовенка та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Нехай світлі спогади про нього залишаться у серцях рідних, друзів, колег. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна Пам’ять та Слава полеглому Герою!